OGŁOSZENIE
W związku z zakończeniem prac związanych z budową i przekazaniem do eksploatacji sieci kanalizacyjnej w miejscowości Wiechnowice informuję, iż właściciele posesji zobowiązani są do przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacji sanitarnej.
W tym celu należy:
- zgłosić się do Urzędu Gminy pok. 111 (pierwsze piętro);
- spisać licznik wody;
- wykonać przyłącze do studzienki rewizyjnej;
- zamontować ściekomierz;
- sprawdzić syfony i cyrkulację powietrza w budynku (ewentualnie wykonać odpowietrznik przed budynkiem).
Wójt Gminy Rzeczyca
/-/ Marek Kaźmierczyk
